ROWERY Jest 75 produktów w tej kategorii.

Podkategorie

 • Rowery Miejskie

  Rowery Miejskie - charaketyzują się specyficzną geometrią, która zapewnia wygodną i wyprostowaną sylwetkę podczas jazdy. Konstrukcja ramy w kształcie "jaskółki" ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru oraz daje możliwość jazdy w normalnym, codziennym ubraniu. Rower miejski nie musi posiadać przerzutek ale obecnie większość dostępnych rowerów posiada przerzutki planetarne umieszczone wewnątrz tylnej piasty - maja 3,4,7, 8 przełożeń, ale do jazdy na co dzień w zupełności wystarczają przerzutki trzybiegowe.

 • Rowery Trekkingowe

  Rowery trekkingowe - przeznaczone są na dłuższe przejażdzki po utwardzonych drogach, ale gdy natrafią na swojej drodze odcinki terenowe, nie będzie to dla nich najmniejszy problem. Mają 28 calowe koła, opony węższe niż w rowerze górskim, ale za szersze niż w typowej szosówce. Wyposażone są zazwyczaj w bagażnik, regulowany mostek kierownicy, amortyzowaną sztyce dla większego komfortu jazdy, prądnice w przedniej pieście oraz amortyzator przedni. 

 • Rowery Crossowe

  Rowery Crossowe - pododnie jak rowery trekkingowe przeznaczone są do dłuższych przejażdżek po drogach asfaltowych. Różnica miedzy rowerami trekkingowymi a crossowymi jest taka, że są one pozbawione dodatkowego osprzętu (bagażnika, błotników, lampek, nóżki), dzięki czemu są lżejsze. Posiadają koła o rozmiarze 28" o delikatnym bieżniku opony umożliwiającym jazdę po lekkim terenie.

 • Rowery MTB (górskie)

  Rowery MTB (górskie) - przeznaczone są do jazdy po cięzkim terenie. Charakteryzuje je wzmacniana rama, koła 26", 27,5 lub 29", prosta lub gięta kierownica, mocne, trwałe hamulce i odporny na warunki afmosferyczne osprzęt. Klasyczny rower MTB posiada przedni amortyzator.

 • Rowery Szosowe

  Rowery Szosowe - przeznaczone do jazdy po twardej nawierzchni. Posiadają bardzo lekką ramę, kierownicę typu "baranek", która umożliwia przyjęcie najbardziej opływowej pozycji. Rower sportowy wyposażony jest w lekkie obręcze, bardzo cienkie i gładkie opony, hamuce jednostronne (hamulce dwustronne moglyby uszkodzić widelki tylne lub ramiona widelca). Jeżeli chodzi o osprzęt to z przodu mają 2 wieńce ale o większej ilości zębów niż w rowerach MTB. 

 • Rowery BMX

  Rowery BMX - rowery o bardzo prostej budowie, nieposiadające przerzutek ani dodatkowego osprzętu. Rama jest dodatkowo wzmacniana aby nie uległa zniszczeniu przy wykonywaniu tricków i skoków. Rowery typu BMX zazwyczaj mają 20" albo 24". 

 • Rowery Dziecięce

  Rowery Dziecięce - w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór rowerów dziecięcych w każdym rozmiarze. 

 • Rowery Fatbike
 • Rowery Przełajowe
 • Widok:
Pokazuje 1 - 20 z 75 elementów